| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Fiber Type | G652D Single Mode Or As Your Request |
| Strength Member | Kevlar Aramid Yarn |
| Central Strength Menber | FRP |
| Fiber Type | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Oem | Available |
| Application | Aerial/duct |
| Number Of Conductors | 16 |
| Structure | Stranded Loose Tube |
| Fiber Type | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Oem | Available |
| Application | Aerial/duct |
| Number Of Conductors | 16 24 |
| Structure | Stranded Loose Tube |
| Fiber Type | Single Mode Or Multi Mode |
|---|---|
| Fiber Count | 4-144 Core |
| Color | Black |
| Length | 2km Or Customized Length |
| Jacket Material | PE/AT |
| Fiber Count | 12 24 48 72 96 144 288 Core |
|---|---|
| Sheath | PE,PVC Or LSZH Jacket |
| Warranty | 25 Years |
| MOQ | 1KM |
| OEM | Yes |
| Model Number | ADSS -96B1 |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| OEM | Available |
| Fiber Type | Single Mode |
| Strength Yarn | Kevlar Yarn |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Cable Brand | Jiqian |
| Number Of Conductor | ≥ 10 |
| Cettification | ISO 9001 |
| Manufacturer | Yes |
| Fiber Count | 2-144 |
|---|---|
| Lift Time | More Than 25years |
| Fiber Type | G652D,G652B,G657A |
| Application | Overhead |
| Factory | Yes |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Strength Member | FRP |
| Storage/operating Temperature | -40 To +70 °C |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Strength Member | FRP |
| Storage/operating Temperature | -40 To +70 °C |