| Fiber Type | G652D |
|---|---|
| Application | Aerial |
| Number Of Conductors | 96core |
| Structure | Stranded Loose Tube |
| Operating Temperature | -40 ~ +60 C |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | 4-288 Cores |
| Strength Member | FRP |
| Storage/operating Temperature | -40 +70 °C |
| Fiber Type | G652D |
|---|---|
| Application | Aerial |
| Number Of Conductors | 12core |
| Structure | Stranded Loose Tube |
| Operating Temperature | -40 ~ +60 C |
| Fiber Count | 2-288 Core |
|---|---|
| Warranty | More Than 25years |
| Fiber Type | G652D, |
| Application | Aerial |
| Fiber Brand | YOFC |
| Fiber Count | 2-144 Core |
|---|---|
| Lift Time | 25 Years |
| Fiber Type | G652D |
| Application | Overhead |
| OEM | Yes |
| Fiber Brand | YOFC |
|---|---|
| Warranty | 25 Years |
| Length | 1km 2km 3km 4km |
| Color | Black |
| Factory | Yes |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Strength Member | FRP |
| Storage/operating Temperature | -40 To +70 °C |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Strength Member | FRP |
| Storage/operating Temperature | -40 To +70 °C |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Strength Member | FRP |
| Storage/operating Temperature | -40 To +70 °C |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Central Strength Menber | FRP |
| Strength Member | Kevlar Aramid Yarn |
| ADSS Cable Jacket | PE |
| Certification | CE/ISO9001 |