| Fiber Type | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Application | Aerial/duct |
| Number Of Conductors | 12core |
| Structure | Stranded Loose Tube |
| Operating Temperature | -40 ~ +60 C |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Temperature | -40~+70°C |
| Loose Tube Material | PBT |
| Cable Type | Non Metal Self-supporting |
| Fiber Cores | 2-288 Cores |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Model Number | GYTS/ADSS/GYTS53 |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Fiber Count | 4-288 Cores |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Strength Member | FRP |
| Storage/operating Temperature | -40 To +70 °C |
| Packaging Details | Plywood drum |
|---|---|
| Delivery Time | 3-5 days,it depends on order quantity |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union,Alipay |
| Supply Ability | 4500 per month |
| Place of Origin | China |
| Fiber Count | 2-24core |
|---|---|
| Type | Aerial |
| Span Length | 80m Or 100m |
| Fiber Model | G652D |
| Sheath | PE |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Strength Member | FRP |
| Storage/operating Temperature | -40 To +70 °C |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Strength Member | FRP |
| Storage/operating Temperature | -40 To +70 °C |
| Packaging Details | Plywood drum |
|---|---|
| Delivery Time | 3-5 days,it depends on order quantity |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union,Alipay |
| Supply Ability | 4500 per month |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Plywood drum |
|---|---|
| Delivery Time | 3-5 days,it depends on order quantity |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union,Alipay |
| Supply Ability | 4500 per month |
| Place of Origin | China |