| Model Number | GJXH/GJXCH |
|---|---|
| Brand Name | JQ\OEM |
| Material Of Sheath | LSZH / PVC /PE |
| Jacket Colors | Black/ White/ Customized Color |
| Strength Member | Steel Wire |
| Model Number | GJXH GJXCH |
|---|---|
| Application | Material |
| Brand Name | JQ\OEM |
| Material Of Sheath | LSZH Or PE |
| Jacket Colors | Black/White/Customized Color |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Application | Material |
| Material Of Sheath | LSZH Or As Your Need |
| Core Number | 1-12 Core |
| Strength Member | Steel Wire/FRP |
| Material | LSZH /PVS |
|---|---|
| Fiber Type | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Color | White /black |
| Central Strength Member | FRP Strength Member/steel Wire |
| Oem | Available |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Manufactuer | Yes |
| Type | GJXH/GJXCH |
| Fiber Type | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Jacket | LSZH PVC |
| Fiber Type | G657A1/G657A2/G652D |
|---|---|
| Fiber Count | 1/2/4 Core |
| Jacket Material | LSZH/PVC |
| Application | FTTH FTTB FTTX Network |
| Attenuation(max) | ≤0.36dB /KM(1310nm) |
| Fiber Count | 1/2/4/6 Core |
|---|---|
| Jacket Color | Black,White |
| Jacket Material | LSZH |
| Attenuation(max) | ≤0.36dB /KM(1310nm) |
| Strength Member | FRP(with PE If Needed) Glass Yarn |
| Material | LSZH /PVS |
|---|---|
| Fiber Type | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Color | White /black |
| Central Strength Member | FRP Strength Member/steel Wire |
| Oem | Available |
| Strength Member | Steel Wire FRP KFRP |
|---|---|
| Jacket Material | LSZH |
| Jacket Color | Black/White |
| Length | 1km 2km 3km 4km |
| Warranty | 15 Years |
| Fiber Count | 1/2/4/6 Core |
|---|---|
| Jacket Color | Black,White |
| Jacket Material | LSZH |
| Attenuation(max) | ≤0.36dB /KM(1310nm) |
| Strength Member | FRP |