| Packaging Details | Wooden drum |
|---|---|
| Delivery Time | 3-5 days,it depends on order quantity |
| Payment Terms | T/T,Alipay, Western Union, L/C |
| Supply Ability | 4500 km per month |
| Place of Origin | China |
| Connector Type | SC-LC Or Hybrid |
|---|---|
| Length | 1m 2m 3m Or Customized |
| Material | PVC/LSZH |
| Color | Yellow |
| Item | Optical Fiber Patch Cord |
| Connector Type | SC-LC Or Hybrid |
|---|---|
| Length | 1m 2m 3m Or Customized |
| Material | PVC/LSZH |
| Color | Yellow/Black |
| Item | Fiber Optic Patch Cord |
| Material | PVC/LSZH |
|---|---|
| Color | Yellow |
| Item | Optical Fiber Patch Cord |
| Repeatability | ≤ 0.2 DB |
| Fiber Count | Simplex Or Duplex |
| Waterproof | IP67 |
|---|---|
| Cable Dimension | 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm |
| Cable Jacket Material | LSZH Or PVC |
| Polished | UPC |
| Main Body Material | PBT |
| Fiber Type | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Oem | Available |
| Application | Aerial |
| Number Of Conductors | 4 6 8 12 24 |
| Structure | Stranded Loose Tube |
| Connector Type | SC-LC Or Hybrid |
|---|---|
| Material | PVC/LSZH |
| Color | Yellow |
| Item | Optical Fiber Patch Cord |
| Repeatability | ≤ 0.2 DB |
| Connector Type | SC-LC Or Hybrid |
|---|---|
| Material | PVC/LSZH |
| Color | Yellow |
| Item | Optical Fiber Patch Cord |
| Repeatability | ≤ 0.2 DB |
| Material | PVC/LSZH,Aramid Yarn |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Item | Optical Fiber Patch Cord |
| Repeatability | ≤ 0.2 DB |
| Fiber Count | Simplex Or Duplex |
| Connector Type | SC-LC Or Hybrid |
|---|---|
| Length | 1m 2m 3m Or Customized |
| Material | PVC/LSZH |
| Color | Yellow |
| Item | Optical Fiber Patch Cord |