| Fiber Type | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Oem | Available |
| Application | Direct Bury |
| Number Of Conductors | 48 96 72 144 |
| Structure | Stranded Loose Tube |
| Fiber Type | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Oem | Available |
| Application | Aerial/duct |
| Number Of Conductors | 12 24 36 48 |
| Structure | Stranded Loose Tube |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Model Numer | GYTA/GYTA53 |
| OEM | Available |
| Sheath Material | PE |
| Outsheath | PE / LSZH / OFNP |
|---|---|
| Fiber Type | Single-mode |
| Out Sheath | LSZH, PE |
| Loose Tube | PBT Loose Tube |
| Frp | 0.7/0.8/1.0mm/2.2mm |
| Fiber Type | G652D Single Mode Or As Your Request |
|---|---|
| Fiber Count | 2-144 Cores |
| Length | 2 Km Or Customized |
| Model Number | GYTC8S |
| Color | Black Or Customized |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Application | Overhead |
| Jacket Sheath | PE |
| Certification | ISO9001 |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Model Number | GYTS53 |
| Laying Mode | Direct Burial |
| Suitable Temperature | - 40℃~ +60℃ |
| Fiber Count | 2-24 Core |
|---|---|
| Lift Time | 25 Years |
| Fiber Type | G652D,G657A |
| Application | Aerial |
| Fiber Brand | YOFC |
| Fiber Type | G652D |
|---|---|
| Oem | Available |
| Application | Aerial/duct |
| Number Of Conductors | 72/48core |
| Structure | Stranded Loose Tube |
| Application | Outdoor Aerial |
|---|---|
| Fiber Counts | 2-144cores |
| Span | 50m 120m /200 M /300m /400m Or Customized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/F |
| Sample | Yes |