| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ Customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ Anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ Customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ Anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ Customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ Anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Cable Diameter | 9.7mm、10mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ Customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ Anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Cable Diameter | 9.7mm、10mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ Customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ Anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Application | Telecommunication |
|---|---|
| Fiber Counts | 4-432 Cores |
| Span | 50m 100m /200 M /300m Or Customerized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/24/48F |
| Service | Sample Provide |
| Cable Diameter | 9.7mm、10mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ Customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Outdoor |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Application | Outdoor Aerial, FTTH FTTB FTTX Network |
|---|---|
| Fiber Counts | 4-288 Cores |
| Span | 50m /100m /200 M /300m /400m Or Customized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/Fiber |
| OEM | Acceptable |
| Application | Outdoor Aerial, FTTH FTTB FTTX Network |
|---|---|
| Fiber Counts | 4-288 Cores |
| Span | 100m /200 M /300m Or Customized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/F |
| Service | OEM |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Number Of Conductor | ≥ 10 |
| Cettification | ISO 9001/CE/ROHS/FCC |
| Manufacturer | Yes |
| Application | Overhead |