| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | 4-288 Cores |
| Strength Member | FRP+Kevlar Yarn |
| Storage/operating Temperature | -40 +70 °C |
| Fiber Type | YOFC Or Fiberhome As Request |
|---|---|
| Fiber Count | 4 -144 Core |
| Color | Black,Customized |
| Length | 2km Or Customized Length |
| Jacket Material | MDPE/HDPE Or AT |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Product Name | All-dielectric Self-supporting ADSS |
| Strength Member | FRP+Kevlar Yarn |
| Fiber Type | Single Mode/multimode |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Cable Structure | Stranded Loose Tube |
| Strength Member | FRP+Aramid Yarn |
| Cable Diameter | 10.0±0.2mm |
| Model Number | ADSS |
|---|---|
| Type | Outdoor Fiber Optic Cable |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Fiber Type | G652D Single Mode Or As Your Request |
| Model Number | ADSS |
|---|---|
| Type | Outdoor Fiber Optic Cable |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Fiber Type | G652,G652D,50/125,62.5/125,OM3 |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | 4-288 Cores |
| Strength Member | FRP+Kevlar Yarn |
| Storage/operating Temperature | -40 +70 °C |
| Fiber Count | 2-144 |
|---|---|
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead |
| Cable Diameter | 9.7mm |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/Aerial |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |