| Fiber Type | OM3/G652D/G657A1/G655 |
|---|---|
| Oem | Available |
| Operating Temperature | -20~70°C |
| Central Strength Member | Aramid Yarn/Kevlar Yarn |
| Material | PVC/LSZH |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian/Customize |
| Model Number | GJFJV |
| Number Of Fiber | 24 48 Core |
| Sheath | LSZH/PVC |
| Name | Indoor Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Outer Sheath | PVC,PE,LSZH |
| Cable Type | Tight Buffer Fiber With Aramid Yarn |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
| Strength Material | Aramid Yarn |
| Name | Indoor Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Outer Sheath | PVC,PE,LSZH |
| Cable Type | Tight Buffer Fiber With Aramid Yarn |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
| Strength Material | Aramid Yarn |
| Name | Indoor Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Outer Sheath | PVC,PE,LSZH |
| Cable Type | Tight Buffer Fiber With Aramid Yarn |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
| Strength Material | Aramid Yarn |
| Name | Indoor Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Outer Sheath | PVC,PE,LSZH |
| Cable Type | Tight Buffer Fiber With Aramid Yarn |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
| Strength Material | Aramid Yarn |
| Brand Name | Jiqian/Customize |
|---|---|
| Number Of Fiber | 12 24 48 Core |
| Sheath | LSZH/PVC |
| Application | Telecommunication |
| Certification | ISO9001 ROHS CE-EMC FCC SDOC |
| Fiber Type | OM3 |
|---|---|
| Oem | Available |
| Operating Temperature | -20~70°C |
| Central Strength Member | Aramid Yarn |
| Material | PVC/LSZH |
| Fiber Type | OM3 |
|---|---|
| Oem | Available |
| Operating Temperature | -20~70°C |
| Central Strength Member | Aramid Yarn |
| Material | PVC/LSZH |
| Name | Indoor Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Outer Sheath | PVC,PE,LSZH |
| Cable Type | Tight Buffer Fiber With Aramid Yarn |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
| Strength Material | Aramid Yarn |