| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Model Numer | GYFTY33-48F |
| OEM | Available |
| Sheath Material | PE |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Application | Overhead |
| Jacket Sheath | PE |
| Certification | ISO 9001 |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Model Number | GYTS/ADSS/GYTS53 |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Fiber Count | 4-288 Cores |
| Fiber Count | 2-144 |
|---|---|
| Jacket Material | PE |
| Jacket Color | Black |
| Lift Time | More Than 25years |
| Fiber Type | G652D,G652B,G657A |
| Fiber Count | 2-144 |
|---|---|
| Lift Time | More Than 25years |
| Fiber Type | G652D,G652B,G657A |
| Application | Aerial |
| Factory | Yes |
| Fiber Count | 2-288 Core |
|---|---|
| Warranty | 25 Years |
| Fiber Type | G652D |
| Application | Overhead |
| OEM | Yes |
| Outer Diameter | 7.0mm-16.0mm |
|---|---|
| Cladding Diameter | 125.0±0.1 |
| Water Blocking System | Filling Compound |
| Fiber Cores | 4-144cores |
| Weight | 90kg/km |
| Fiber Type | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Oem | Available |
| Application | Duct/Aerial |
| Number Of Conductors | 6 8 12 24 |
| Structure | Loose Tube |
| Fiber Type | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Oem | Available |
| Application | Duct/Aerial |
| Number Of Conductors | 6 8 12 24 |
| Structure | Loose Tube |
| Fiber Type | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Oem | Available |
| Application | Aerial/duct |
| Number Of Conductors | 4 6 8 12 24 48 96 |
| Structure | Stranded Loose Tube |