| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ Customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ Anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Conductor Material | Copper |
|---|---|
| Material | Copper +PVC |
| Fiber Count | 2/3/4/5/6 Cores |
| Payment | 30% TT |
| Packaging Details | wooden drum |
| Cable Diameter | 9.7mm、10mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ Customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Outdoor |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/Aerial |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Packaging Details | Plywood drum |
|---|---|
| Delivery Time | 5-7 days,it depends on order quantity |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 4500KM per month |
| Place of Origin | China |
| Fiber Type | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Application | Aerial/duct/overhead |
| Number Of Conductors | 12 48 96 Core |
| Structure | Stranded Loose Tube |
| Operating Temperature | -40 ~ +60 C |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/Aerial |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Model Number | ADSS -144B1 |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian/Customize |
| OEM | Available |
| Fiber Type | Single-mode |
| Strength Yarn | Kevlar Yarn/Aramid Yarn |
| MOQ | 1km |
|---|---|
| Color | Black |
| OEM | Yes |
| ODM | Yes |
| Fiber Count | 12/24/48 Or Customized |
| Strengthening Structure | FRP Strength Member |
|---|---|
| Fillers | PP |
| Colour | Black |
| Strength Member Material | FRP/ARMID YARN |
| Material Shape | Round Wire |