| Fiber Core | 2-288core |
|---|---|
| Csm | FRP |
| Cable Sheath | PE |
| Life Expectancy | 30 Years |
| Conductors | ≥10 |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Cable Brand | Jiqian |
| Number Of Conductor | ≥ 10 |
| Cettification | ISO9001 CE ROHS FCC |
| Manufacturer | Yes |
| Span | 80m 100m 200m 300m |
|---|---|
| Fiber Type | G652D/G657A1 |
| Application | Aerial/duct |
| Number Of Conductors | 48 Core |
| Structure | Stranded Loose Tube |
| Place Of Origin | Guangdong,China |
|---|---|
| Fiber Core | 2-288 Core |
| Jacket | LSZH / PE |
| Certification | CE/ISO9001 |
| Storage/Transport Temperature Range | -40℃ To +60℃ |
| Fiber Type | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Oem | Available |
| Application | Aerial/duct |
| Number Of Conductors | 16 48 96 |
| Structure | Stranded Loose Tube |
| Place Of Origin | Guangdong,China |
|---|---|
| Central Strength Menber | FRP |
| Strength Member | Kevlar Aramid Yarn |
| Jacket | PE |
| Certification | CE/ISO9001 |
| Fiber Count | 2-144 |
|---|---|
| Jacket Material | PE |
| Jacket Color | Black |
| Lift Time | More Than 25years |
| Fiber Type | G652D,G652B,G657A |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Cable Brand | Jiqian |
| Number Of Conductor | ≥ 10 |
| Cettification | ISO 9001 |
| Manufacturer | Yes |
| Fiber Count | 2-12core |
|---|---|
| Type | Aerial |
| Span Length | 80m Or 100m |
| Fiber Model | G652D |
| Sheath | PE |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
|---|---|
| Cable Brand | Jiqian |
| Number Of Conductor | ≥ 10 |
| Cettification | ISO 9001 |
| Manufacturer | Yes |