| Jacket | PE |
|---|---|
| Color | Black |
| Length | 1km 2km 3km 4km |
| Fiber Count | 2-144 Cores |
| Application | Aerial |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Strength Member | FRP |
| Storage/operating Temperature | -40 To +70 °C |
| Color | Black /blue |
|---|---|
| Jacket Metarial | LSZH (flame Retardant) |
| Strength Member | Steel Wire/FRP Glass Yarn |
| Fiber Count | 2-24 Cores |
| Installation | Pipe & Underground |
| Color | Black/red Or Customized |
|---|---|
| Jacket Metarial | LSZH (flame Retardant) |
| Strength Member | Steel Wire/FRP Glass Yarn |
| Fiber Count | 2-24 Cores |
| Installation | Pipe & Underground |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | 12 Cores |
| Strength Member | FRP |
| Storage/operating Temperature | -40 To +70 °C |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Strength Member | FRP |
| Storage/operating Temperature | -40 To +70 °C |
| Place Of Origin | Guangzhou China |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian |
| Number Of Conductors | ≥ 10 |
| Strength Member | FRP |
| Storage/operating Temperature | -40 To +70 °C |
| Packaging Details | Plywood drum |
|---|---|
| Delivery Time | 3-5 days,it depends on order quantity |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union,Alipay |
| Supply Ability | 4500 per month |
| Place of Origin | China |
| Fiber Type | G652D |
|---|---|
| Application | Aerial/duct |
| Number Of Conductors | 96core |
| Structure | Stranded Loose Tube |
| Operating Temperature | -40 ~ +60 C |
| Color | Black /blue |
|---|---|
| Jacket Metarial | LSZH (flame Retardant) |
| Strength Member | Steel Wire/FRP Glass Yarn |
| Fiber Count | 2-24 Cores |
| Installation | Pipe & Underground |