| Application | Outdoor Aerial |
|---|---|
| Fiber Counts | 1-144 Core |
| Span | 80m 100m Or Customerized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/24F |
| OEM | YES |
| Application | Telecommunication, Aerial, Telecom, Network |
|---|---|
| Fiber Counts | 2-144 Hilos |
| Span | 80m 100m 150m 200m 300 Or Customerized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/24F |
| Sample | Qcceptable |
| Application | Outdoor Aerial |
|---|---|
| Fiber Counts | 2-144cores |
| Span | 50m 120m /200 M /300m /400m Or Customized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/F |
| Sample | Yes |
| Application | Outdoor Overhead |
|---|---|
| Fiber Counts | 4-144 Cores |
| Span | 80m 100m 200m Or Customerized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/24F |
| OEM | Acceptable |
| Application | Telecommunication |
|---|---|
| Fiber Counts | 2-288 |
| Span | 80/100/150/200/300M |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12F |
| OEM | Avalible |
| Application | Telecommunication, Aerial, Telecom, Network |
|---|---|
| Fiber Counts | 2-144 Hilos |
| Span | 80m 100m 150m 200m 300 Or Customerized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/24F |
| OEM | YES |
| Application | Telecommunication, Aerial, Telecom, Network |
|---|---|
| Fiber Counts | 2-288 Hilos |
| Span | 80m 100m 150m 200m 300 Or Customerized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/24F |
| Sample | Acceptable |
| Application | Outdoor Aerial, FTTH FTTB FTTX Network |
|---|---|
| Fiber Counts | 4-288 Cores |
| Span | 50m /100m /200 M /300m /400m Or Customized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/F |
| OEM | Acceptable |
| Fiber Type | YOFC/Fiberhome |
|---|---|
| Fiber Count | 4/6/8/12/24/48/72/96/144 Core |
| Length | 4km/roll |
| Name | ADSS Optical Fiber Cable |
| Strength Member | FRP/Armid Yarn |
| Application | Outdoor Overhead |
|---|---|
| Fiber Counts | 2-144cores |
| Span | 50m 120m /200 M /300m /400m Or Customized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/F |
| Service | Sample |