| Application | Outdoor Aerial, FTTH FTTB FTTX Network |
|---|---|
| Fiber Counts | 4-144cores |
| Span | 50m /100m /200 M /300m /400m Or Customized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/F |
| OEM | Yes |
| Application | Outdoor Aerial, FTTH FTTB FTTX Network |
|---|---|
| Fiber Counts | 4-144 Cores |
| Span | 100m /200 M /300m /400m Or Customized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/F |
| OEM | Acceptable |
| Application | Overhead/aerail |
|---|---|
| Fiber Counts | 4/8/12/24F |
| Span | 80/100/120M |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12F |
| OEM | Avalible |
| Application | Outdoor Aerial, FTTH FTTB FTTX Network |
|---|---|
| Fiber Counts | 4-288 Cores |
| Span | 50m /100m /200 M /300m /400m Or Customized |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12/Fiber |
| OEM | Acceptable |
| Fiber Type | YOFC Or Fiberhome As Request |
|---|---|
| Fiber Count | 4 -144 Core |
| Color | Black,Customized |
| Jacket Material | PE/MDPE/HDPE Or AT |
| Name | ADSS Optical Fiber Cable |
| Fiber Type | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Oem | Available |
| Application | Aerial/duct |
| Number Of Conductors | 4-144core |
| Structure | Stranded Loose Tube |
| Fiber Type | YOFC Or Fiberhome As Request |
|---|---|
| Fiber Count | 4 -144 Core |
| Color | Black,Customized |
| Length | 2km Or Customized Length |
| Jacket Material | PE Or AT |
| Application | Overhead/aerail |
|---|---|
| Fiber Counts | 4/8/12/24/36/48/72/96/144c |
| Span | 80/100/200/300/500M |
| Fiber Per Tube | 4/6/8/12F |
| OEM | Avalible |
| Model Number | ADSS -144B1 |
|---|---|
| Brand Name | Jiqian/Customize |
| OEM | Available |
| Fiber Type | Single-mode |
| Strength Yarn | Kevlar Yarn/Aramid Yarn |
| Fiber Type | Single Mode Or Multi Mode |
|---|---|
| Fiber Count | 60Core |
| Color | Black,Customized |
| Length | 2km Or Customized Length |
| Jacket Material | PE |